KONST / Litografier / Färglitografi 15054311
nr 1505 4311
Cajsa Holmstrand
(f. 1951), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 72/200. Färglitografi, bildmått: 34x56 cm, yttermått inklusive ram: 51x67 cm
Cajsa Holmstrand, svensk målare och skulptör född 1951.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 november 2022
kl 19:26:58
100 kr
150 kr
Cajsa Holmstrand
Läs mer om Cajsa Holmstrand